Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów - wybory nowy wątek

Utworzony przez Przemysław Leniak, 23 października 2014 r. o 13:13
typ urody wójta? nie gustuję w mężczyznach... a Photoshop szkodzi każdemu akurat... ... Czy Bryda wygra? myślę ze tak bo wierze w jaki taki rozsądek ludzi... a czy będzie dwie kadencje to bym już taki pewien nie był  w końcu mnie będzie miała za krytyka... ... z tym długiem to Podsiadły na spotkaniu powiedział bardzo ciekawą rzecz a mianowicie że im bardziej on oszczędza tym mniej dostaje subwencji ... to ciekawa polityka  oczywiście ciekawa dla kogoś kto jak ja ma za miedzą Dąbie i go bida w Krzczonowie osobiście nie dotknie ... widzę ze już nawet nauczycielka zwątpiła w szanse Podsiadłego - a do wyborów jeszcze tyle czasu... cóż - kiedyś trzeba spojrzeć na świat realnie ... ale nie o tym miałem pisać akurat nic to wrzucę wam piosenkę tradycyjnie niejako piosenkę o tym jak to nad krzczonowem pojawił się forumowy meteoryt https://www.youtube.com/watch?v=pmvY7q15Gbg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za radą ~z bliska~ na pewno emocje warto powstrzymać i język wypowiedzi trzymać w ryzach. Nie mniej jednak o problemach trzeba rozmawiać. Tak jak o sukcesach. jeśli są, tego nie da się zamieść. Na wynik nie wpłynie wcale żaden "nudny gostek" ani inne wpisy na forum, tego nie należy przeceniać ale przede wszystkim społeczna ocena tego co działo się przez ostatnie 8 lat. Więc warto podejść do tego ze większym spokojem.
jednak jestem za rozliczaniem ostatnich 4 lat, poprzednie 4 zostały już rozliczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bryda wygra i porządzi dwie kadencje co najmniej . Wszystko za sprawą p.Podsiadłego obecnego wójta, który nie pomyślał o swoim stołku i nie zadłużył gminy. I teraz ewentualny następca ma bardzo łatwe zadanie. Gdyby gmina była zadłuźona i wójt narobił by asfaltów na kredyt to nie byłoby chętnych tego pokroju co p.Bryda. A tak to teraz bułka z masłem wygrać z Podsiadłym i zabłysnąć przed następnymi wyborami też będzie łatwo. Dlatego jest to nauczka dla innych wójtów-w drugiej kadencji stawiamy wszystko na jedną kartę-zastaw się a postaw się.
większość z nas widzi dokonania obecnego wójta i fakt, że nie tylko wyprowdził z wielkich długów po poprzedniej władzy, ale na nowo nie zadłużył pomimo wielu inwestycji, to docenimy to przy urnach 16 listopada nie sztuka nabrać kredytów,żeby móc korzystać z funduszy unijnych, sztuką jest żyć adekwatnie do swoich możliwości finansowych, aby naszymi obciążeniami nie obarczać naszych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
​co do wójta - to jak pisałem wiele razy mam o nim złą opinię a im dłużej go oglądam czy słucham tym niestety gorszą       nie ten typ urody ? jednym słowem nie przypadł do gustu?
  Tak też można powiedzieć o tobie panie Leniak, im dłużej się cię słucha , albo czyta, tym bardziej ma się ciebie dość. Oj w Lublinie nie uda ci się nie uda. Kij ma dwa końce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok miałem napisać o tym że moim zdaniem w 12 okręgu wygra jednak Alina Kozieł czemu tak myślę? no bo okazało się że ją nie tylko znam ale jeszcze budzi moje niewzruszone zaufanie no i mam wujka za granicą ;-) https://www.youtube.com/watch?v=vF4qi-k6FDg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Tak też można powiedzieć o tobie panie Leniak, im dłużej się cię słucha , albo czyta, tym bardziej ma się ciebie dość. Oj w Lublinie nie uda ci się nie uda. Kij ma dwa końce  
 to widac po zainteresowaniu moimi wątkami na forum a propos Lublina - jeśli się nie uda to dopiero będę miał karę... doprawdy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aj z tymi Skaldami i Lublinem ;-) przypomniał mi się niejaki Mike Arlow  zaczynał w Lublinie i ponieważ tam mu się nie udało to... https://www.youtube.com/watch?v=yfoWHShpORg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znacie trochę romskie języki? co ja się pytam ;-) znakomity tekst Ficowskiego i wykonanie Wasyla Mihaja https://www.youtube.com/watch?v=V500Yu8xe3U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wracając do szero meselo taj arodipe Bryda - nerinaszi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak to ty Cygan jesteś? No to wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe Jak się koledzy Przemusia z Motoru Lublin dowiedzą że ich reprezentant to nie tylko z PPS ale jeszcze z Cyganami sympatyzuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaaaaaaaa to już wiem dlaczego LEniaka narodowcy wystawili w okręgu 6. Tam mieszka najwięcej cyganów. Niezły zabieg, no no no;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie odpowirdziałeś pan mojemu sąsisdowi dlaczego polazłeś do wioski i tam sie napirdalasx z żulami a tu w swoim i naszym okręgu nic się nie dzieje. Kiedy jakieś spotkanie...albo przynajmniej blog opisujący kampanię w 6. okręgu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz wiadomo czemu Leniak nic nie robi.U Cyganów to baba zap...la. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
טאָוטאַלי אָסאַם  איך קענען פון לויף שרייַבן אויף ייִדיש  זי וועט געווינען po żydowsku jak widać też umiem ;-) https://www.youtube.com/watch?v=U1cBCFKt7VE tytuł tej piosenki pisze się tak: צי בין איך מעשוגע   Zu ich bin meszyger? a może to wy jesteście nieco trzepnięci jednak co?
Ostatnio edytowany 28 października 2014 r. o 17:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kandydujesz pan ze 6. okręgu czy żeś się pan wycofał pod naporem krytyki? No i czym pan się teraz zajmujesz ? Oczywiście oprócz tej roli naganiacza u Wiehaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Leniak, może jakiś program pan pokażesz jako kandydat? Jakieś swoje dokonania Pan opisze? Co pan jak wygrasz zrobisz dla dziesiątej? No Panie Leniak do Boju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program wyborczy Leniaka: Wczoraj PPS, Dziś Ruch Narodowy, Jutro Twój Ruch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam lepszy Program dla Leniaka:   Byle Gdzie Byle z Kim Byle się nie narobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepię się jeszcze tego ONW bo trochę już "liznąłem" tematu, faktycznie kilka lat temu szanse mieliśmy ale niestety nie wykorzystano jej, w tej chwili są już kryteria oceny ogólnoeuropejskie gdzie wiadomo, że w porównaniu z innymi nasze tereny są dość łatwe do uprawy.   Cytat ze spotkania:"Ja nie mówiłem, że przekwalifikuję ale będziemy się starali o przekwalifikowanie a to jest znacząca różnica" czyli co zrobi czy nie zrobi?   Bo ja np. żonie obiecałem futro z lisów ale tylko wtedy jak je sam upoluję no a póki co to jeszcze strzelby nie mam a i tak szanse mam dużo większe.   Na koniec "człowiek prosty nie znaczy głupi" więc proszę się bardziej postarać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 46

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...